Ratunek przed wpływem środowiska na zdrowie

Ryzyko z wystąpieniem chorób cywilizacyjnych związanych z układem krążenia ciąży na każdym z nas. Szybkie tempo życia, brak czasu na przygotowanie różnorodnych, bogatych w warzywa i produkty pełnoziarniste składników wpływają niekorzystnie na zdrowie ludzi. Gdyby dołożyć do tego znikomą aktywność fizyczną przepis na zawał w młodym wieku niemal gotowy. 

Dbałość o stan zdrowia to codzienny obowiązek każdego z nas. Co zrobić, jeśli okazuje się, że to za mało? Gdy lekarz co wizytę upomina o ostrożność z uwagi na rosnący poziom cholesterolu i płytki miażdżycowej? Wszystko wskazuje na to, że potrzebne będzie dodatkowe wspomaganie naturalnego działania organizmu. Proces chelatacji EDTA jest rozwiązaniem dla wszystkich osób mających wątpliwości w kwestii stanu swojego układu krwionośnego. Jest to nieinwazyjna technologia umożliwiająca usuwanie blaszek miażdżycowych. Brak konieczności używania skalpela sprawia, że chelatacja EDTA nie powoduje lęku u osób, u których jest wykonywana. Przeprowadza się ją z użyciem soli kwasu EDTA. Dzięki niej zyskujemy znaczną poprawę stanu naczyń krwionośnych.

Chelatacja a badania

Według najnowszych badań okazuje się, że zanieczyszczenia gromadzą się w naszym organizmie w wyniku nie tylko nieprawidłowego odżywiania, czy braku aktywności fizycznej. Również powietrze, którym oddychamy na codzień ma skład daleki od idealnego. Wieluletni mieszkańcy miast, czy sąsiedzi zakładów przemysłowych mają często problem ze stężeniem metali ciężkich w swoim organizmie. Proces chelatacji jest bardzo skuteczny w usuwaniu tego typu toksyn. Przeprowadzanie terapii systematycznie umożliwia znacząco zmniejszych prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwory. To właśnie znacząca obecność metali ciężkich w naszych środowiskach zdecydowanie przyczynia się do ich zbyt częstego powstawania. 

Terapia jest zupełnie bezbolesna. Chelatacja odbywa się w formie kroplówki. Osoba, której jest ona wykonywania przyjmuje kroplówkę w wygodnej pozycji, często jednocześnie oddając się lekturze ulubionego czasopisma czy przeglądając Internet. Po zabiegu wystarczy jedynie uzupełnić płyny. To niezwykle ważne, aby wypić sporą ilość czystej, niegazowanej wody, aby umożliwić nerkom i wątrobie pracę. Z uwagi na sposób działania EDTA należy pamiętać, aby po terapii uzupełnić wskazane przez lekarza mikroelementy. Proces można, a wręcz należy powtarzać kilku-kilkunastukrotnie dla najlepszych efektów. Pacjenci bardzo szybko obserwują u siebie znaczącą poprawę jakości życia. Polepszenie samopoczucia jest nie tylko fizjologiczne, ale również nastrój i koncentrajca ulegają poprawie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Polecane blogi